Technologie


Naše tiskárna si za dobu své existence vybudovala bohatý strojový park, který neustále obnovujeme a doplňujeme o nové moderní technologie. Máme k dispozici stroje pro ofsetový tisk, digitální tisk, knihtisk, technologie pro realizaci horké a reliéfní ražby a řadu dalších zařízení pro dodatečná dokončovací zpracování.

Ofsetový tisk – Tisk Pálka

Ofsetový tisk


Ofsetový tisk je tradiční technologie tisku z plochy využívaná pro potisk archů. Široká nabídka materiálů rozšiřuje již tak bohatou paletu využití této techniky tisku. Ofsetovou technologií jsme schopni realizovat plnobarevný tisk do formátu B2 a gramáže 300g/m2.

Knihtisk – Tisk Pálka

Knihtisk


Tradiční knihtisk je nejstarší a velmi kvalitní technologií tisku. V dnešní době knihtisk využíváme pro reliéfní ražbu, termoražbu, rylování, číslování, perforace, výseky apod.

Digitální tisk – Tisk Pálka

Digitální tisk


Digitální tisk umožňuje jednobarevný i plnobarevný potisk různých materiálů do formátu A3 a gramáže 300g/m2. Je vhodný pro málonákladový tisk vizitek, pozvánek, plakátů, samolepicích etiket apod.

Ražba horká i reliéfní – Tisk Pálka

Ražba horká i reliéfní


Jedná se o formu dodatečného zušlechtění produktů. Horká ražba umožňuje potisk páskou libovolné barvy, na etikety se s oblibou využívá zlatá nebo stříbrná, která vytváří kovový dojem. Reliéfní ražba neboli slepotisk na podkladu vytváří plastický motiv.

Výseky – Tisk Pálka

Výseky


Výsek určuje tvar finálního vytištěného materiálu. Zákazník má možnost vybírat z široké nabídky výsekových forem, které má naše tiskárna k dispozici. Pro originální návrhy však není problém vyrobit zcela novou výsekovou formu, fantazii se meze nekladou.

Dokončovací zpracování – Tisk Pálka

Dokončovací zpracování


Tiskoviny v arších se dále zpracovávají pomocí řezání, snášení, rylování, skládání, perforace, laminace, vazby V1, V2, V8 nebo kalendářové vazby atd.

Zajímá vás kolik to bude stát?


nechte si udělat cenovou kalkulaci