O nás


Tiskárna Blažej Pálka byla založena v roce 1991, kdy se stala první soukromou ofsetovou tiskárnou působící v břeclavském regionu. První stroj, kterým byla tiskárna vybavena, byl knihtiskový stroj Grafopress. S intenzivním rozvojem podnikání a s tím spojenými požadavky na tisk reklamy bylo zapotřebí strojního ofsetového vybavení, které nejen kvantitativně, ale hlavně kvalitativně uspokojí i nejnáročnější klientelu. Tímto si tiskárna vydobyla své stálé postavení na konkurenčním trhu.

Po 10-ti letech nepřetržité práce, neustálého zdokonalování a rozšiřování strojového parku, roku 2001, investovala firma do nákupu nové technologie – flexotiskového stroje. Tak vznikla nová dceřiná společnost ETIFLEX, s.r.o., jejímž vlastníkem byl také pan Blažej Pálka. V průběhu roku 2003 až doposud se tiskárna ETIFLEX, s.r.o. začíná úzce specializovat na výrobu vinných etiket.

V roce 2007 odchází doposud jediný majitel obou tiskáren pan Blažej Pálka do penze a jednotlivé firmy přepisuje na své dcery s manžely. Majiteli Tiskárny Pálka (ofset) jsou manželé Mrázovi, tiskárnu ETIFLEX, s.r.o. (flexotisk) vlastní manželé Hotařovi. Převod firem přináší nový způsob řízení se zaměřením na marketing, sponzoring, rozvoj zaměstnanců a péči o zákazníka.

Cílem a smyslem obou firem je pokračovat v dobře rozvinuté rodinné tradici směrem ke kvalitě, spolehlivosti a spokojenosti zákazníka i v dalších letech.

Proč s námi?


Od návrhu po tisk


Nabízíme kompletní službu pro váš propagační materiál od návrhu, sazby, tisku až po kompletaci knih a časopisů.

Individuální přístup


Každý zákazník je pro nás výjimečný. Jednání probíhají v přátelském a optimistickém duchu nad šálkem dobré kávy.

Archivace dat


Vaše zakázka je u nás natrvalo uložena v archivu. Kdykoliv se k ní můžeme vrátit.

Parkování


Před hlavním vchodem se nachází parkoviště vyhrazené pro naše zákazníky.

Wi-Fi


V budově se můžete připojit k naší rychlé Wi-fi.

Ubytování


Při delším obchodním jednání jsme schopni zajistit ubytování a stravování v blízkosti firmy.