Ofsetový a digitální tisk

Ofsetový plnobarevný tisk v arších je tradiční technologií tisku, která se využívá pro tisk katalogů, časopisů, novin, knih, reklamních letáků, plakátů, vizitek, pozvánek, kalendářů apod. Zajišťujeme malonákladový tisk do formátu A3 a vícenákladový tisk až do formátu B2. Tradičně také realizujeme knihařskou vazbu diplomových prací, opravy knih apod.

 

Reklamní tiskoviny

Reklamní tiskoviny

Realizujeme tisk jakýchkoliv reklamních materiálů v malém i velkém nákladu. Jsou to např. reklamní letáky, prospekty, brožury, plakáty, katalogy, návody a další. Oblíbené jsou tzv. skládačky různých formátů.

Noviny, časopisy, knihy

Noviny, časopisy, knihy

Tiskneme periodika v černobílé i plnobarevné variantě s možností laminace obálky. Nabízíme také tisk knih s možností dalšího zpracování formou vazby V1, V2, V8, laminace, rylování atd.

Interní tiskoviny

Interní tiskoviny

Připravíme Vám veškeré tiskoviny pro interní potřeby firmy. Nejčastěji používané jsou např. hlavičkové papíry s logem zákazníka, dopisní obálky, firemní slohy včetně výseku, servisní knihy, samopropisující tiskopisy, formuláře atd.

Propagace měst a obcí

Propagace měst a obcí

Tiskneme rozmanitou škálu propagačních materiálů pro města a obce, rozvoj turismu a podporu informačních center. Jsou to např. pohlednice, kalendáře, zpravodaje, informační prospekty a plakáty, vstupenky, mapky atd.

Malonákladový tisk

Malonákladový tisk

Realizujeme jednobarevný i plnobarevný digitální tisk malých sérií do formátu A3. Vytiskneme Vám vizitky, novoročenky, pozvánky na oslavy, svatební oznámení, plakáty, letáčky apod.

Vazba diplomových prací

Vazba diplomových prací

Tradičně provádíme knihařskou vazbu diplomových prací. K dispozici je výběr z řady potahů a písem, možnost vložené kapsy či chlopně na přílohy. Realizujeme ruční vazbu knih, opravy knih, kroužkové vazby.