O nás

Tiskárna Blažej Pálka byla založena v roce 1991, kdy se stala první soukromou ofsetovou tiskárnou působící v břeclavském regionu. První stroj, kterým byla tiskárna vybavena, byl knihtiskový stroj Grafopress.

S intenzivním rozvojem podnikání a s tím spojenými požadavky na tisk reklamy bylo zapotřebí strojního ofsetového vybavení, které nejen kvantitativně, ale hlavně kvalitativně uspokojí i nejnáročnější klientelu. Tímto si tiskárna vydobyla své stálé postavení na konkurenčním trhu.

Po 10-ti letech nepřetržité práce, neustálého zdokonalování a rozšiřování strojového parku, roku 2001, investovala firma do nákupu nové technologie – flexotiskového stroje. Tak vznikla nová dceřiná společnost ETIFLEX, s.r.o., jejímž vlastníkem byl také pan Blažej Pálka. V průběhu roku 2003 až doposud se tiskárna ETIFLEX, s.r.o. začíná úzce specializovat na výrobu vinných etiket.

V roce 2007 odchází doposud jediný majitel obou tiskáren pan Blažej Pálka do penze a jednotlivé firmy přepisuje na své dcery s manžely. Majiteli Tiskárny Pálka (ofset) jsou manželé Mrázovi, tiskárnu ETIFLEX, s.r.o. (flexotisk) vlastní manželé Hotařovi. Převod firem přináší nový způsob řízení se zaměřením na marketing, sponzoring, rozvoj zaměstnanců a péči o zákazníka.

Cílem a smyslem obou firem je pokračovat v dobře rozvinuté rodinné tradici směrem ke kvalitě, spolehlivosti a spokojenosti zákazníka i v dalších letech.